Sağlık

Eczaneler Cumartesi günü açık mı? Eczaneler cumartesi kaçta açılıp kapanıyor? Eczaneler haftada kaç gün açık?

Eczaneler 7/24 hizmet veren sağlık kuruluşları olarak hem hafta içi hem de hafta sonu açıktır. Normal çalışma saatleri dışında nöbetçi eczaneler tarafından hizmet devam etmektedir. Pekala, eczaneler cumartesi günü açık mı? Eczaneler cumartesi kaçta açılıp kapanıyor? Eczaneler haftada kaç gün açık? Nöbetçi Eczaneler nasıl öğrenilir? Detaylar burada…

ECZANELER CUMARTESİ GÜNLERİ AÇIK MIDIR?

Eczaneler, resmi tatiller ve pazar günleri dışında hizmetlerine kesintisiz olarak devam etmektedir. Yani eczaneler cumartesi günleri de açık.

CUMARTESİ GÜNLERİ ECZANELER SAAT KAÇTA AÇILIR VE KAPANIR?

Eczaneler Cumartesi günleri normal mesai saatlerinde yani 09.00-19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

ECZANELER HAFTADA KAÇ GÜN AÇIK?

Eczaneler resmi tatiller ve Pazar günleri dışında hizmetlerine kesintisiz olarak devam etmektedir. Eczaneler Cumartesi günleri normal mesai saatlerinde yani 09:00-19:00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. Pazar: Nöbetçi eczaneler hizmet vermektedir.

Nöbetçi ECZANELER HAKKINDA NASIL ÖĞRENİLİR?

Eczanelerin hafta sonu çalışma saatleri cumartesi günleri ile aynıdır. Ancak acil durumlar için nöbetçi eczaneler kararlaştırılan saatlerde hizmet vermeye devam etmektedir. Pazar günleri açık olan eczaneler il, ilçe veya mahalle adı yazılarak online olarak aranabilir. İnternet üzerinden ulaşılan eczanelerin bilgilerinin ortasında açık olup olmadığı da belirtiliyor. Ayrıca nöbetçi eczaneler için kullanılan resmi siteden bölgede hizmet veren açık eczanelere hızlı bir şekilde ulaşılabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu