Teknoloji

Warhammer 40,000: Darktide Xbox Series Çıkışı Ertelendi

 
Fatshark tarafından yayınlanan çok oyunculu nişancı aksiyon oyunu Warhammer 40,000: Darktide’ın Xbox Series versiyonu ertelendi. Xbox Series sürümünün yanı sıra süreli içerikler de ileri bir tarihe taşındı. Bunun arkasında PC sürümünü oynayan oyunculardan gelen geri bildirimler var.
 
Grup, ertelemeyle ilgili açıklama yaptı.
 
 
 
Grup, hem içeriği hem de Xbox Series sürümünün ertelendiği oyunla ilgili bir açıklama yaptı ve bu açıklama kapsamında grup, “Fatshark grubu olarak sizlere beğeneceğiniz bir oyun deneyimi yaşatmak istiyoruz. Warhammer 40,000: Darktide’da yapmak istediğimiz asıl şey, sizi saatlerce değil haftalarca oynamaya devam ettirecek içerik sunmaktır.
 
Önümüzdeki birkaç ay boyunca geri bildirime odaklanacağız. Özellikle, size eksiksiz bir üretim ve daha ödüllendirici bir ilerleme sistemi sunmak istiyoruz. Ayrıca oyun kararlılığı ve performans optimizasyonu üzerinde çalışmaya devam edeceğiz. Bu aynı zamanda sezonluk içeriğin ve Xbox Series X|S sürümünün erteleneceği anlamına da geliyor.”
 
Warhammer 40,000: Darktide, 30 Kasım 2022’de Steam ve Microsoft Store üzerinden PC için yayınlandı. Xbox Series sürümünün de “yakında” piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu